KURUM PORTRESİ

  • ŞİRKETİMİZ….
  • MİSYONUMUZ
  • VİZYONUMUZ

BYL Ekspres Lojistik ’in kurulması ile birlikte Domestic taşımacılıkta yeni bir dönem başladı Bugün Profosyonel kadrosu, Müşteri odaklı yaklaşım, Kaliteli düzgün operasyon, teknolojik altyapısı, kalite ve güven degerlerinden taviz vermeyen felsefesi ve Müşterisini is ortağı olarak gören personeli ile sürec içersinde hak ettiği sektörel liderliğe ulaşacaktır.

Partneri olduğumuz müsterilerimzin iş yükünü hafifletmek, zamandan tasaruf sağlamak, maksimum faydayı yansıtabilmek, kullanılırğı kolay bir firma olmak. ve doğabilecek her türlü ihtiyaca müşteri odaklı yaklaşımımzla cözüm üretmek.

Sorunlara çözüm üreten, teknolojik değişimlere ayak uyduran, sektörel rekabeti takip eden, rekabet koşullarına ayak uyduran, bunun yaratmıs olduğu pozitif yararı müsterilerine yansıtan ve herseyden onemlısı Müsteri odaklı yaklasım ve sorunlara cozum üreten yapımız ile sektörel liderliğe ulaşmak.

Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza yanıt vermek ve çözüm bulmak için çalışıyoruz…

0212 471 34 32 numaralı telefondan haftanın 5 günü (Pazartesi-Cuma) 08:30 – 21:00 ve Cumartesi günleri 08:30-18:30 saatleri arasında doğrudan Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri’ni arayarak;

– Gönderinizin son durumu hakkında bilgi alabilir,

– Gönderinizin teslim alınması için çağrı verebilir,

– Teslimat süreleri ve taşıma ücretleriyle ilgili bilgi edinebilir,

– Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.